Bağımsız Denetimde Çözüm Ortağımız Yeditepe Bağımsız Denetim A.Ş. Uluslararası Denetim Ağı Praxity Global Alliance'a üye olmuştur.

BAĞIMSIZ DENETİMDE ŞİRKETİMİZİN ÇÖZÜM ORTAĞI YEDİTEPE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş, ULUSLARARASI DENETİM VE MUHASEBE ÜST KURULUŞU PRAXITY GLOBAL ALLIANCE İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALAMIŞTIR.
Bağımsız denetimde çözüm ortağımız olan Yeditepe Bağımsız Denetim A.Ş. uluslararası, ulusal ve bölgesel muhasebe ve denetim firmalarının bir numaralı uluslararası iş ortaklığı olan Praxity-Global Alliance Ltd. şirketinin üyesi olduğunu belirtmekten mutluluk duymaktayız. İş ortaklığı, dünya çapında faaliyet gösteren şirketler için küresel bir erişim sunmaktadır.
Praxity-Global Alliance İş Ortaklığı 96`yı aşkın ülkede faaliyet göstermekte olup, 2012 yılı birleşik cirosu yaklaşık 3,9 Milyar  USD olarak gerçekleşmiştir. Bu ciro ile Praxity uluslararası bağımsız denetim ve muhasebe üst birlikler sıralamsında birinci Network sıralamasında  sekizinci sırada bulunmaktadır. Belçika kanunları (AISBL) uyarınca kâr amacı gütmeyen bir kurum olarak kurulan Praxity`nin idari merkezi Londra`dadır.
Bu üyelik sonrası MESA YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK LTD. ŞTİ. çözüm ortağımız YEDİTEPE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. aracılığı ile  müşterilerimiz için küresel pazara açılan birer kapı olmayı amaçlamaktadır. Bütün kilit ekonomik alanlarda sunduğu üstün hizmet ile Praxity, firmalarımızın büyümesi için bir fırsat olabilecektir.
DENETİM VE İŞ BİRLİĞİNDE KÜRESEL BİR VİZYON
Sınırların gittikçe daha şeffaf hale geldiği bir iş dünyasında bir çok şirket ulusal sınırların ötesinde iş fırsatları aramaktadır. Ancak, bu yönelim yeni ve sınırsız ufuklar açmasına rağmen, küresel muhasebe çözümleri bakımından birçok zorluğu da beraberinde getirmektedir.
Praxity`nin bir üyesi olmak, dünya çapında firmalara ev sahipliği yapan bir kurumun kapılarının açılması anlamına gelmektedir.
Türkiye’de, yerel pazarındaki hizmetlerin yanı sıra uluslararası desteğe ihtiyacı olan çok sayıda işletme bulunmaktadır.  Praxity iş ortaklığına dahil firmalar ile birlikte faaliyet göstererek, Türkiye`de ve dünyada mümkün olan en iyi hizmeti vermeye kendini adamış profesyonel denetim ve muhasebe firmaları ile çalışmaktadır. Uluslararası sınırların ticari bakımdan şeffaf olduğu yarının dünya pazarında bu işletmelerin kurumlarını büyütebilmesi ve vizyonlarını genişletebilmesi için paha biçilmez bir araçtır.
Hedefimiz gittikçe küreselleşen bir iş ortamında işletmelere uluslararası düzeyde daha iyi hizmet vermek için dinamik ve yenilikçi bir ortam sağlamaktadır. Dünya pazarını açarak sonsuz imkânları herkesin avantajına sunmak istiyoruz.
Sonuç olarak, Praxity ile çözüm ortağımız ve şirketimize, dünya çapında bir müşteri tabanına eşsiz bir iş imkânı sunacağına inanmaktadır. Praxity iş ortaklığı bütün işletmeler için ufuklarını genişletecek önemli ve heyecan verici ilave fırsatlar sunmaktadır.
Bu konuda ilerleyen zamanda ayrı ayrı veya toplu olarak müşterilerimize ayrıntılı açıklama yapılacaktır.
Saygılarımızla…

 

Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit Ödeme Dönemi Başladı.

Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit Ödeme Dönemi Başladı.


Vergisini Zamanında Ödeyen Mükelleflere 1 Ocak 2018 Tarihinden İtibaren % 5 Vergi İndirimi Uygulaması Başladı.

Vergisini Zamanında Ödeyen Mükelleflere 1 Ocak 2018 Tarihinden İtibaren % 5 Vergi İndirimi Uygulaması Başladı.


Defter - Beyan Sistemi 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle açıldı.

Defter - Beyan Sistemi 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle açıldı.


PztSalÇarPerCumCmtPaz
1234
681011
1314161718
1921222425
27282931
 

2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019